wtorek, 11 grudnia 2012

Odpowiedzi

Hejoo!

Wstęp będzie jednym z bardziej krótkich, bo muszę przejść do odpowiedzi :) :

1. Lubisz naleśniki?
Uwielbiam :D Najbardziej z nutellą lub cukrem pudrem.

2. Jaki masz styl?
To chyba zależy od nastroju. Najbardziej podobają mi się beże i brązy. Są stonowane i uważam, że do mnie pasują. Chociaż do moich ulubionych kolorów należy spokojny zieleń. Z biżuterii kocham stare złoto (naszyjniki <3). Rzadko kiedy pokazuję się w spódniczkach. Zwykle noszę czarne rurki. Kocham mieć na  sobie koszule i długie swetry.

3. Jak masz na imię?
Moje imię kryje się pod tajemniczą nazwą - Julka.

4. Liczę sobie trzynaście słonecznych lat. Moje urodziny wypadają 22 czerwca. Znajomi mówią, że to najlepszy moment na imprezę  :D - najdłuższy dzień w roku.

5.Gdzie mieszkasz?
Urzęduję w malowniczym mieście Płock.

6.Jaki jest Twój ulubiony kolor?
Jak już wspomniałam wcześniej: Kocham zielony :D.

7. Jakie jest Twoje ulubione imię?
Od dłuższego czasu szaleję za imieniem Liliana <3.

8. Jakie są Twoje poglądy? Z czym się nie zgadzasz?
Nad odpowiedzią na to pytanie zastanawiałam się dość długo. Jestem za tym, że każdy jest równy bez względu, przede wszystkim, na wiek. Teraz, kiedy poszłam do gimnazjum doświadczyłam kilku przykrych sytuacji, kiedy osoby starsze patrzyły na mnie z oburzeniem lub wygłaszały poglądu na temat dzisiejszej młodzieży, bo niechcący kogoś potrąciłam. Nie każdy gimnazjalista to "gimbus" i to trzeba zrozumieć. Większość ludzi uważa nas za osoby głupie, niedojrzałe, choć to nie do końca prawda. Wśród nas są ludzie naprawdę inteligentni i utalentowani. Ha! Przypomniałam sobie. Raz stałam razem z koleżankami na przystanku czekając na autobus. Kiedy zauważyliśmy JĄ - czyli panią w średnim wieku w futrze przy dwudziestu stopniach na plusie (wczesny wrzesień). Nie zajmowałyśmy całego chodnika, jednak pani postanowiła zacząć się przeciskać między naszym gronem z niemalże krzykiem "Proszę mnie przepuścić!". Po czym odezwała się do jakiejś innej kobiety: "Widzi pani, jaka ta młodzież niewychowana?". Kto był tu bardziej niekulturalny musicie ocenić sami.

9. Jakiego jesteś wyznania?
Jestem chrześcijanką.

10. Masz rodzeństwo?
Mam. Młodszego brata - Igora.

11. Co najbardziej Cię fascynuje?
Mogę to pytanie podciągnąć pod to, co lubię/uwielbiam robić. Fascynuję się rękodziełem i historią sztuki. Jestem chyba jedną z niewielu osób, które widzą pożytek z wyjazdu do muzeum. Bardzo lubię pisać wiersze, opowiadania choć nie uważam się za geniusza. Po prostu sprawia mi to przyjemność. Do czynności równie ciekawych należy rysowanie i malowanie. Wszelkie kategorie, w których mogę zrobić coś nowego są dla mnie bardzo pociągające.

12. Jaki jest Twój ulubiony przedmiot?
Zdecydowanie najbardziej lubię hiszpański i ogólnie języki obce. Uważam, że wiele jednak zależy do nauczycieli, bo gdy zmieniłam szkołę, zaczęłam lubić przedmioty, których nienawidziłam. I uprzedziłam się do przedmiotów, które lubiłam. Jednak wszystko się zmienia.

13.Jaki jest Twój ulubiony cytat?
Do absolutnie ukochanych cytatów należy według mnie złota myśl:
"Nie bój się cienia, on mówi, że gdzieś jest światło"
Ambrose Bierce

14. Dlaczego założyłaś bloga? Czy jest to Twój pierwszy?
Nie, blog jest moim hm... 4? 5? Może i tak. Przygodę z blogowaniem rozpoczęłam już w wieku 8 lat. Wtedy po raz pierwszy pisałam tekst, choć jak teraz patrzę, to chyba jednak niezbyt mądry : D . Powodem założenia bloga była chęć podzielenia się z ludźmi tym co robię oraz poznanie innych, ciekawych osób. Blog wiele mówi o ich autorach. W internecie, anonimowo ludzie pozwalają sobie na otwartość, nie kryją się ze swoimi pasjami i zainteresowaniami.

15. Jaki jest Twój ulubiony blog?
Do jednych z ulubionych mogę śmiało zaliczyć:
http://liebreizmalowane.blogspot.com/
który oczywiście każdemu polecam, bo niewątpliwie jego autorka ma niezwykły talent.

Uff... no to tyle. Mam nadzieję, że dzięki tym pytaniom znacie mnie trochę lepiej. W następnej notce zrobię chyba listę świątecznych przebojów, z moimi świątecznymi przygotowaniami włącznie. Nie obiecuję jednak, że nastąpi to szybko. Notka WYJĄTKOWO długa, przyznaję. Jednak ostatnio takie "same" się piszą.

Pozdrawiam!


4 komentarze:

 1. Łoo *-* Moje odzwierciedlenie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram cię z tymi "gimbusami"
  Zaobserwowałam twojego bloga
  Liczę na rewanż
  http://willbefineee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Naleśniki z nutellą <3  Zapraszam ^^ dopiero rozkręcam :)
  http://ewa-ewaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń